Od 1989 roku świadczymy usługi z zakresu kompleksowej produkcji oprzyrządowania spawalniczego oraz urządzeń transportu bliskiego. Realizujemy procesy produkcyjne od rozpoznania potrzeb i wymagań aż po oddanie urządzenia do eksploatacji. Proponujemy:


Doradztwo techniczne

Oferujemy wsparcie techniczne na każdym etapie planowania produkcji. Wieloletnie doświadczenie oraz bogate archiwum zrealizowanych projektów pozwala nam bazować na rozwiązaniach sprawdzonych oraz proponować nowe, dedykowane konkretnym procesom technologicznym.


Projektowanie

Nasze Biuro Projektowe to wykwalifikowani specjaliści z zakresu projektowania zaawansowanych rozwiązań technicznych. Mamy w swoim portfolio wiele projektów oprzyrządowania spawalniczego oraz urządzeń transportu bliskiego dostosowanych do indywidualnych wymagań zamawiającego. Projekty oprzyrządowania przygotowujemy na podstawie planów produktów bądź ich prototypów, realizujemy również projekty przygotowane przez naszych klientów.

  


Produkcja

Wykwalifikowana kadra oraz niezbędne uprawnienia są podstawą wysokiej jakości naszych produktów. Park maszynowy, doświadczenie w realizacjach oprzyrządowania dla całych linii technologicznych oraz wyposażenie pomiarowe umożliwiają nam realizację zaawansowanych rozwiązań technicznych.

  


Montaż

Urządzenia naszej produkcji montujemy w miejscu ich działania, dokonując odpowiednich ustawień czy regulacji wszystkich ich parametrów zależnie od potrzeb zamawiającego. Uczestniczymy w odbiorze maszyn przez Urząd Dozoru Technicznego.

  

Próbne uruchomienie produkcji

Współpracujemy z naszymi klientami na wszystkich etapach uruchomienia procesów technologicznych z zastosowaniem oprzyrządowania i urządzeń transportu bliskiego naszej produkcji. Wprowadzamy wymagane zmiany oraz korekty zgodnie z zapotrzebowaniem.

  

Certyfikacje

Nasze urządzenia są opatrzone znakiem CE oraz posiadają wszystkie wymagane atesty.

  

Wyślij zapytanie ofertowe
Firma:*

NIP:*

Imię i nazwisko:*

Telefon:*

e-mail:*

Treść wiadomości:


*Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy "cbrhak.pl", w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy "cbrhak.pl", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.